Hemen Arayın

(0212) 495 3350Yatay Engellİ Platformu

Diğer Projeler :

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Engelli platformu tüm mimari problemlerde ihtiyaç duyulan bir sistemdir. Gerek yaşlı gerek engelli bireylerin, yürüme kabiliyeti zayıflamış yada geçici problemler yaşayan kişilerin hayatını kolaylaştıran ürün gruplarındandır. Engelli platformları zaman geçtikçe ülkemizde sıklıkla görmeye başlayacağız. Kanuni zorunluluk haline de gelmeye başlayan bu sistemler tüm engelleri ortadan kaldırırken siz müşterilerimizin de beğenisine sunmuş olacağız.

Engelli platformları herkes tarafından kullanılabileceği gibi tekerlekli sandalye, akülü araçlar, pusetli kişiler ve yeri geldiğinde bebek araçlarını dahi taşıyabilmekte. Her kesme hitap eden bu engelli platformları yerli üretim olduğu gibi ithal seçenekleri de mevcuttur. Her türlü iç ve dış mekânda rahatlıkla kullanılabilir. Kolay kullanımı ve  sürüşü ile de fark yaratan engelli platformlarımız ile engelleri ortadan kaldırabiliriz.

Düz engelli platformu veya dönüşlü engelli platformu merdiven kenarından hareket eden, merdiven basamaklarına ya da duvara da montaj yapılabilen çok kullanışlı ve amaca hizmet eden bir platform şeklidir.

Bizi seçmelisiniz!  çünkü yerinde ve zamanında tespit, üstün teknoloji ağı, servis ve bakım garantimiz ile değerli olan engelli platform asansörlerine daha da değer katıyoruz. Bilgi ve yerinde keşif hizmeti almak istiyor, sizde bir platform asansörü yaptırmak istiyorsanız bizleri arayın. 0212 909 0 375

İletişim Bilgileri

 • Adres :

  Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Caddesi Vizyonpark Plazaları 4.Plaza Kat : 8 No: 806-807 Bahçelievler / İstanbul İstanbul / TÜRKİYE

 • Tel :

  (0212) 495 3350

 • GSM :

  +90 541 403 30 03

 • E-mail :

  destek@nurasansor.com.tr

© 2018. Nur Asansör | Engelli Asansörü, Merdiven Asansörü, Yatay Platform Asansörü, Havuz Asansörü

YS Tasarım