Hemen Arayın

(0212) 495 3350EV ASANSÖRÜ

Diğer Projeler :

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Ev Asansörü siz müşterilerimize sunulan en ayrıntılı en avantajlı ürün olarak nitelendirebiliriz. Katlı evler, villa, triplex ve müstakil konutlarda sıklıkla yaptığımız asansör gruplarındandır.

Katlı evlerinizde home lift olarak kullanılan bu ürün kesinlikle evinize değer ve şıklık katıyor. Yerli ve ithal seçenekleriniz olduğu gibi siz müşterilerimize birçok konuda renk, ölçü, cam ve kuyu gerektirmeyen seçeneklerimiz ile avantaj sağlıyoruz.

Ev asansörü model ürünlerimiz kuyu gerektirmez. Bu sayede evinizde bir inşaat yapılmaz. Ev asansörlerimiz makine dairesi gerektirmez. Hidrolik ya da sonsuz vidalı seçeneklerimiz ile bu sorunu da ortadan kaldırıyoruz.  Sessiz motor kullanıyoruz. İthal olarak özel getirttiğimiz dünyanın en sessiz motoru ve ekipmanları kullanarak ev asansörünüzü sessiz bir hale getiriyoruz. Sizlere de sadece bu eşsiz asansörün tadını çıkarmak kalıyor.

Ev asansörleriniz evinizin dekoruna göre dizayn edilebildiğiniz gibi iç kabin kısmında da özel dokunuşlar yapabilirsiniz. Ayna, ahşap, laminat ya da özel dokunuşlar ile kendi çizginizi oluştururken kabin içini çiçekler ile süslemekte sizlere kalmış. Tüm yerli ev asansörleri ve ithal ev asansörleri isteğe uygun yapılır.

Evinizin dokusunu şıklıkla pekiştirin. Ev asansörü sahibi olabilirsiniz. Tüm yapmanız gereken 0212 909 0 375 numaralı telefon ile bizleri arayıp bilgi almak. Home lift size bir telefon kadar yakın…

İletişim Bilgileri

 • Adres :

  Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Caddesi Vizyonpark Plazaları 4.Plaza Kat : 8 No: 806-807 Bahçelievler / İstanbul İstanbul / TÜRKİYE

 • Tel :

  (0212) 495 3350

 • GSM :

  +90 541 403 30 03

 • E-mail :

  destek@nurasansor.com.tr

© 2018. Nur Asansör | Engelli Asansörü, Merdiven Asansörü, Yatay Platform Asansörü, Havuz Asansörü

YS Tasarım