Hemen Arayın

(0212) 495 3350DÖNÜŞLÜ MERDİVEN ASANSÖRÜ

Diğer Projeler :

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Merdiven Asansörlerimiz ile tüm engelleri hiçe sayıyoruz. İster düz ister dönüşlü mekanlarda, hacimsiz ve dar alanlarda dahi çalışabilen merdiven asansörlerimiz, siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyuyoruz. Merdivenlerinizin dönüşleri, açısı ve derecesi ne olursa olsun tüm zorluklara rağmen rahatça çalışabiliyor.

Özellikle yaşlıların ve diz-bacak problemleri ile mustarip kişilerin umudu olan merdiven asansörlerimiz ile tüm engeller ortadan birer birer kalkıyor. İstenilen renkte ve ölçüde tasarlanabiliyor.

Sizde bir merdiven asansörü sahibi olabilirisiniz. Tüm yapmanız gereken ücretsiz keşif ekibimizden randevu istemek. Tüm Türkiye geneline ücretsiz keşfimiz ile istenilen tüm bilgiyi edinebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamızı arayarak merdiven asansörü fiyatları konusunda da yardım alabilir, yaklaşık bir fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Merdiven asansörü fiyat listesi oluşurken sizlere sorulacak birkaç soru ile kısa sürede ücretlendirme konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

 • Adres :

  Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Caddesi Vizyonpark Plazaları 4.Plaza Kat : 8 No: 806-807 Bahçelievler / İstanbul İstanbul / TÜRKİYE

 • Tel :

  (0212) 495 3350

 • GSM :

  +90 541 403 30 03

 • E-mail :

  destek@nurasansor.com.tr

© 2018. Nur Asansör | Engelli Asansörü, Merdiven Asansörü, Yatay Platform Asansörü, Havuz Asansörü

YS Tasarım